adiLIKE.kiev.ua ЦЕ ТВІЙ СПОРТИВНИЙ ОНЛАЙН МАГАЗИН БРЕНДІВ ADIDAS ТА REEBOK В УКРАЇНІ, ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ СПОРТУ ТА ПОВСЯКДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ.


adiLIKE.kiev.ua ЦЕ ТВІЙ СПОРТИВНИЙ ОНЛАЙН МАГАЗИН БРЕНДІВ ADIDAS ТА REEBOK В УКРАЇНІ, ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ СПОРТУ ТА ПОВСЯКДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ.

adidas та Reebok створюють екіпірування для атлетів усіх напрямків. З тими, хто любить змінювати хід гри. Кидати виклик умовностям. Порушувати правила і встановлювати нові. Потім порушувати їх знову. Спортсмени надягають спортивний одяг adidas перед матчем. Щоб зосередитися. І під час змагань. Щоб перемогти. adiLIKE.kiev.ua це магазин спортивних товарів adidas та Reebok для жінок, де бра та легінси мають своє власне призначення. Від низького до високого рівня компресії і підтримки.

Adidas створює, оновлює і повторює.

Reebok тестує нові технології в дії. На полі, на доріжці, корті і в басейні.

Adidas Originals, натхненні спортивними силуетами минулого, створюють нові моделі для міських вулиць. Як NMD або спортивні костюми Firebird. Класичні спортивні силуети повертаються. Як Stan Smith. І Superstar. Сьогодні їх можна побачити на вулицях і в медіа.

 

В  колекціях adidas та Reebok на adilike.kiev.ua зникають межі між високою модою і високою функціональністю. Так, спортивний одяг колекції adidas by Stella McCartney дозволяє мати стильний вигляд як в спортзалі, так і поза його межами, а деякі повсякденні моделі adidas Originals підходять і для спортивних тренувань. Наше життя постійно змінюється. Стає більш різноманітним. І adidas та Reebok відображає це в своїх колекціях.