Ми раді вітати Вас на сторінках нашого інтернет-магазину спортивного одягу, взуття та аксесуарів adidas в Україні adilike.kiev.ua


         Ми раді вітати Вас на сторінках нашого інтернет-магазину спортивного одягу, взуття та аксесуарів Adidas Nike в Україні adilike.kiev.ua, де Ви зможете знайти оригінальне, професійне спортивне екіпірування та повсякденну одежу від лідерів світових виробників  - Nike Adidas. 

     В нас представлена вся лінійка продукції adidas нового сезону 2023 року. Завжди в наявності самий широкий в Україні асортимент  чоловічого, жіночого та дитячого взуттяодежі та  аксесуарів adidas на любий сезон від офіційного постачальника ДП "Адідас Україна" старих колекцій Адідас та Найк.

     Замовляйте будь-які улюблені  Ваші моделі ADIDAS по артикулу у наших менеджерів навіть якщо товар не представлений в нашому інтернет-магазині adidas в Україні adiLIKE.

Оформити замовлення в інтернет-магазині спортивного одягу та взуття адідас в Україні - adiLIKE.kiev.ua Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Online замовлення - працює щоденно 24 години на добу.

  • позвонити по телефонам з 09:00 до 20:00 (Пн.-Сб.) 

  • +38 (063) 671-95-90;

   +38 (066) 778-08-85;


  • написати запит на e-mail: adilike@ukr.net

  • >>>  INSTAGRAM