Ми раді вітати Вас на сторінках нашого інтернет-магазину спортивного одягу, взуття та аксесуарів adidas та Reebok в Україні adilike.kiev.ua


      ШАНОВНІ КЛІЄНТИ adiLIKE! ЗВЕРНІТЬ БУДЬ-ЛАСКА УВАГУ!

     Частково призупинено прийом замовлень та обслуговування клієнтів на нашому сайті та сторінках в соцмережі по бренду  Reebok та adidas до 20.08.2022р.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

          Ми раді вітати Вас на сторінках нашого інтернет-магазину спортивного одягу, взуття та аксесуарів adidas та Reebok в Україні adilike.kiev.ua, де Ви зможете знайти оригінальне, професійне спортивне екіпірування та повсякденну одежу від лідерів світових виробників  - adidas та Reebok. 

     В нас представлена вся лінійка продукції adidas та Reebok нового сезону 2020 року. Завжди в наявності самий широкий в Україні асортимент  чоловічого, жіночого та дитячого взуттяодежі та  аксесуарів Reebok та adidas на любий сезон від офіційного постачальника ДП "Адідас Україна" старих колекцій адідас та Рібок.

     Замовляйте будь-які улюблені  Ваші моделі ADIDAS та REEBOK  по артикулу у наших менеджерів навіть якщо товар не представлений в нашому інтернет-магазині adidas та Reebok в Україні adiLIKE.

Оформити замовлення в інтернет-магазині спортивного одягу та взуття адідас & Рібок в Україні - adiLIKE.kiev.ua Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Online замовлення - працює щоденно 24 години на добу.

  • позвонити по телефонам з 09:00 до 20:00 (Пн.-Сб.) 

  • +38 (066) 778-08-85;

   +38 (063) 671-95-90;

  • написати запит на e-mail: adilike@ukr.net

  • >>>  INSTAGRAM